Lagoon Room

اتاق هایی دارای تراس که رو به یک استخر خصوصی باز می شوند و تعطیلات فراموش نشدنی و مفرحی برای مسافران ارمغان می آورند. مساحت این اتاق ها بین 26 تا 40 متر مربع است.

اینترنت وایفای

تلویزیون

حمام

دارای دوش، سشوار، دمپایی، حوله

Superior Room

این اتاق ها به گونه ای دقیق دکوراسیون شده اند به طوری که شما به هنگام طلوع آفتاب شگفت زده خواهید شد. منظره ای که از فراز بالکن با چشم انداز دریا می بینید، استرس را از شما دور خواهد کرد. تمام 505 اتاق سوپریور مساحتی بالغ بر 35 متر مربع دارند. تعدادی از این اتاق به صورت متصل یا “connected” هستند که از درون با یک در به هم ارتباط دارند.

اینترنت وایفای

تلویزیون

حمام

دارای دوش، سشوار، دمپایی، حوله

Family Room

این اتاق به گونه ای ویژه برای خانواده ها طراحی شده اند و دو اتاق خواب مجزا یکی ویژۀ پدر و مادر و یکی ویژۀ کودکان در فامیلی روم ها وجود دارد. تمام فامیلی روم های هتل دلفین امپریال 56 متر مربع مساحت دارند و دارای چشم انداز دریا هستند. همچنین تعداد 9 اتاق خانوادگی دلوکس و یک اتاق خانوادگی شاهانه (King Family Room) در این هتل وجود دارد.

اینترنت وایفای

تلویزیون

حمام

دارای دوش، سشوار، دمپایی، حوله

Suite Room

اگرمایلید غروب آفتاب را با صدای پرندگان دریای مدیترانه در تراس بزرگ سوئیت خود سپری کنید سوئیت های هتل دلفین ایمپریال مکان مناسبی برای شما خواهد بود. اگر در این سوئیت ها اقامت داشته باشید می توانید صبحانه و شام خود را در تراس خصوصی خود صرف کنید. نوشیدنی خوشمزۀ شما در کنار جکوزی در انتظار شماست. و لذت شما با یک بشقاب میوۀ گرمسیری تکمیل می شود. مساحت این اتاق ها 58 متر مربع است. شما در سوئیت های هتل دلفین ایمپریال آنتالیا دریای مدیترانه در زیر پای خود احساس خواهید کرد.

اینترنت وایفای

تلویزیون

حمام

دارای دوش، سشوار، دمپایی، حوله

Junior Suite

سوئیت های جونیور با چشم اندازی بی نظیر از دریا مکانی برای رسیدن به آرامش در مدت اقامت شما در آنتالیا می باشد. در سوئیت های 42 متر مربعی با دو بالکن تمام جزئیات برای راحتی و آرامش شما در نظر گرفته شده است. دکوراسیون و رنگ آمیزی اتاق بگونه ای طراحی شده است که اقامت دلپذیری در هتل تجربه کنید.

اینترنت وایفای

تلویزیون

حمام

دارای دوش، سشوار، دمپایی، حوله

هتل 5* دلفین امپریال

رستوران و کافه

رستوران اصلی هتل دلفین ایمپریال با ظرفیت 1.500 نفر انواع غذاها را به صورت منوی بوفه سرو می کند. همچنین 8 رستوران آ لا کارت انواع غذاهای یونانی، ترکیه ای، فرانسوی، ایتالیایی و خاور دور را سرو می کنند که برای رفتن به آنها باید میز خود را از قبل رزرو نمایید.

هتل 5* مکس رویال

خدمات منحصر به فرد

در مرکز اسپای هتل می توانید آرامش روح و جسم خود را پیدا کنید. تیم حرفه ای ماساژ Laden انواع ماساژهای شرق دور، ماساژ با شیر و عسل و … را انجام می دهد. حمام ترکی، انواع مراقبت های پوستی و سونای مخصوص روسی از دیگر امکانات مرکز اسپای هتل دلفین امپریال می باشد.

هتل 5* دلفین امپریال

امکانات متمایز هتل

  •  Animation for the kids and teenagers
  • Mini Club (between the ages 4 and 12)
  • Teen Club (between the ages of 13 and 17)
  • Amusement park, kids’ disco
  • Honeymoon
  • Wedding
  • Special Event

موقعیت هتل در نقشه