ایرلاین اطلس گلوبال

تاریخچه

هواپیمایی اطلس گلوبال، نام ایرلاین کاملا خصوصی کشور ترکیه است که چندین سال در عرصه جابه جایی مسافرین سهم مهمی از این صنعت را عهده دار است .این ایرلاین با 1 فروند هواپیمایایرباس A319 و 6 فروند A320 و 14 فروند A321 یکی دیگر از جوانترین ایرلاینهای دنیا می باشد . هواپیمای اطلس گلوبال با رعایت بسیاری از استانداردهای خود یک هدف را دنبال می کند بهترین خدمت به مسافرین که در این ضمینه با ارئه خط مش ایرلاینی که بشتر ازهمه مسافر خود را دوست دارد .اقدام به خدمات دهی به کلیه مسافرین خود می کند . که این خدمات شامل موارد زیر می شود.

  1. ارائه صندلیهای اکونومی پلاس با فاصله 77 سانتی متر از صندلی جلو
  2. ارائه کترینگ گرم در کلیه مسیرهای خود با بهترین کیفیت
  3. ارائه ترانسفر فرودگاهی رایگان از نقاط مشخص شده
  4. ارائه 30 کیلو بار مجاز +8 کیلو گرم کیف دستی داخل کابین
  5. ارائه صندلی بیزینس کلاس با نرخهای ویژه

پروازهای هواپیمایی اطلس گلوبال همه روزه از تهران به مقصد استانبول در ساعت 05:00 صبح انجام می گردد و مسافرین می توانند در ادامه مسیر از مسیرهای دیگر این ایرلاین استفاده نمایند.
کلیه مسافرین می توانند از ترانسفر رایگان این ایرلاین در تهران میدان ارژانتین و میدان تجریش 4 ساعت قبل از پرواز استانبول و در هنگام برگشت 45 دقیقه بعد از فرود پرواز در فرودگاه امام خمینی جهت بازگشت استفاده نمایند مسافرین می توانند در کلیه شهرهای ذکر شده ترکیه از ترانسفر رایگان استفاده نمایند. کلیه مسافرینی که از پروازهای ادامه مسیر استفاده مینمایند با ارئه بار خود در مبدا می توانند ان را در مقصد تحویل بگیرند

مسیرهای داخلی کشور ترکیه هواپیمایی اطلس گلوبال: ادانا . انتالیا . بدروم . قاضی انتپ . ازمیر . کایسری . قبرس شمالی

مسیرهای خارجی هواپیمایی اطلس گلوبال: کویت . لندن . مدینه . شارجه . تفلیس . جده . میکونوس .

90 پرواز ارائه دهنده ی بهترین هتل ها با خدمات ویژه و بوکینگ آنلاین