بنتوتا سریلانکا

کشور سريلانكا در قسمت جنوبي كشور هند واقع شده كه به اشك هندوستان معروف است.

سريلانكا از نظر جاذبه ى گردشگري با سه شهر کلمبو، كندي و بنتوتا مثلث توريستي و پر بازديد اين كشور را تشكيل ميدهند كه از نظر جاذبه هاي توريستي هيچ شباهتي به كشور هند ندارند و كاملا متفاوت می باشد و مسير گردشگري متفاوت و جذابي براي مسافران و گردشگران ماجراجو ميباشد.

بعد از کندی به شهر ساحلی و تفریحی بنتوتا میرسیم  فاصله ی کندی تا بنتوتا حدود 4 ساعت و مسیر 179 کیلومتر میباشد، که در مسیر بنتوتا  محو تماشای ساحل شنی بسیار زیبای بنتوتا هستید ، بنتوتا از نظر  تفریحات و سبک سفر با کندی و کلمبو کاملا متفاوت است  و این تغیرات و تنوع نوع شهر اقامتگاه و طبیعت در سریلانکا باعث میشود مسافر و گردشگرانی که به این مقصد سفر میکنند احساس خستگی و یکنواختی در سفر را احساس نمیکنند و در بنتوتا گشت ها شامل قایق سواری در رودخانه مادو، بازدید از محل نگه داری لاکپشت ها  و استفاده از تفریحات و ورزشهای آبی میباشد .در بنتوتا هتل ها از  خدمات تفریحی و امکانات مدرن برخوردار هستند در هر هتل چند رستوران ،چند استخر رو باز ،استخر سر پوشیده ، ساحل اختصاصی ، سالن ماساژ و برنامه های شبانه برای میباشد.

تورهای لحظه آخری سریلانکا با پرواز عمان ایر، ایر عربیا و امارات میباشد. 90 پرواز ارائه دهنده ی تورهای سریلانکا به صورت ترکیبی در مثلث توریستی سه شهر کلمبو، كندي و بنتوتا دارای بهترین کیفیت و بهترین قیمت میباشد.