سوییت یک تخته

حمام

دارای دوش، سشوار، دمپایی، حوله

اینترنت وایفای

تلویزیون

سوییت دو تخته

حمام

دارای دوش، سشوار، دمپایی، حوله

تلویزیون

اینترنت وایفای

سوییت خانوادگی

حمام

دارای دوش، سشوار، دمپایی، حوله

اینترنت وایفای

تلویزیون

هتل 5* هتل سینامون گرند Cinnamonn Grand Colombo

رستوران و کافه

16 رستوران در هتل سینامون گرند کلمبو نیاز غذایی مهمانان با هر ذائقه ای را برطرف میکند. بهترین رستوران دریایی در کلمبو را میتوان در این هتل یافت. رستورانLagoon با تازه ترین مواد اولیه، انواع غذاهای دریایی، از ساشیمی گرفته تا لابستر را برای وعده های نهار و شام سرو می کند.

کافه رستوران Echo که در کنار مرکز آبگرم  هتل قرار گرفته است همراه با غذاهای ایتالیایی، نوشیدنی ها و میان وعده های متنوعی را در فضایی منحصر بفرد ارائه میدهد. در رستوران London Grill مهمانان می توانند هنگام صرف غذا در محیطی با طراحی کلاسیک از موسیقی زنده نیز لذت ببرند.  رستوران Noodles نیز با ارائه ی غذاهای ویتنامی و شرق دور، بدلیل تنوع و سرعت و طعم های بی نظیر در کلمبو شهرت دارد.

علاقمندان به طعم تند غذاهای هندی نیز در رستوران 5 ستاره Chutneys تجربه ی بی نظیری خواهند داشت. رستوران وکافه های The Cafe ، The Courtyard،Taprobane، Nuga Gama، Cheers Pub، Tao، Breeze Bar، Tea Lounge،Coffee Stop نیز غذاهایی از سراسر دنیا با بهترین کیفیت سرو میکنند.

هتل 5* هتل سینامون گرند Cinnamonn Grand Colombo

خدمات منحصر به فرد

یک دیگر از ویژگی های جذاب این هتل 5 ستاره، دو استخر بزرگ با امکانات کامل از جمله دوش و حوله و… می باشد که یکی از آنها در پشت بام  و دیگری در محوطه اصلی در میان درختان باغ واقع شده است. مرکز تناسب اندام هتل سینامون گرندکلمبو نیز با تجهیزات کامل همه روزه از ساعت 7:00 تا 21:00 آماده خدمت رسانی به مهمانان می باشد. مرکز تخصصی آبگرم هتل سینامون گرند کلمبو  که مجهز به چندین اتاق سونا و اسپا می باشد، آرامش قابل وصفی را برای مهمانان به ارمغان می آورد.