• تور کوش آداسی

خدمات هتل در کوش آداسی

در این صفحه یک لیست از محبوب ترین و پرفروش ترین هتل های کوش آداسی به همراه عکس، منطقه هتل برای شما نمایش داده شده است. برای مشاهده پکیج کامل تور و آگاهی از آخرین قیمت رزرو هتل کوش آداسی، گزینه تور کوش آداسی را انتخاب کنید و پکیج مربوط به تاریخ سفر مورد نظر خود را مشاهده نمایید. در پکیج قیمت و سایر جزییات هتل ها به ترتیب از هتل ارزان قیمت نمایش داده می شود.  شما همچنین می توانید نوع هتل، درجه هتل، منطقه، قیمت هتل و امکانات هتل را در قسمت اطلاعات مشاهده کنید. قیمت نمایش داده شده مجموع قیمت برای مسافر و تمام مدت اقامت می باشد؛ همچنین در هر هتل اتاق های متناسب با تعداد مسافران نمایش داده می شود.پس از انتخاب هتل با مشاوران ما تماس بگیرید. پس از ارسال مدارک مورد نظر رزرو هتل برای شما به صورت آنی انجام می شود.

شما می توانید همزمان با رزرو هتل کوش آداسی خدماتی مانند گشت شهری، بیمه مسافرتی، خدمات  CIP، ترانسفر فرودگاهی و … را بر حسب نیاز و تمایل خود خریداری نمایید.

رزرو هتل آنتالیا با 90 پرواز

در هر نقطه از دنیا بهترین هتل ها و خدمات تور را از آژانس هواپیمایی 90 پرواز بخواهید. مشاوران ما با توجه به بودجه شما، بهترین هتل و خدمات را به شما پیشنهاد خواهند کرد. امکان رزرو هرآنچه بخواهید از لوکس ترین هتل ها در مدرن ترین شهر های دنیا تا کوچکترین مهمانسراها و کلبه های کوهستانی را برای شما فراهم شده است. 90 پرواز تمام خدماتی که شما از یک هتل خوب انتظاری دارید را در اختیار شما قرار خواهد داد.

مدارک موردنظر برای رزرو هتل در آنتالیا

تصویر پاسپورت با 6 ماه اعتبار

تصویر فیش واریزی به آژانس 90 پرواز

راهنمای انتخاب هتل در کوش آداسی

هتل های نزدیک به مراکز تفریحی کوش آداسی

بهترین مراکز تفریحی که به هتل های کوش آداسی نزدیک باشد، پارک آبی آدالند و پارک آبی آکوا فانتزی است. هتل افسوس پرنسس به هر دو مجموعۀ تفریحی به این اندازه نزدیک است. هتل دیگری که به پارک آبی آدالند نزدیک است هتل “پاین بی” است که از هتل های پنج ستارۀ بسیار با کیفیت است. هتل لابراندا افسوس پرنسس نیز به پارک آبی آدالند بسیار نزدیک است. همچنین هتل توسان بیچ نیز با این پارک آبی فاصلۀ چندانی ندارد. هتل آکوافانتزی نیز خود دارای یکی از بزرگترین پارک آبی های ترکیه است که با همین نام در محوطۀ ساختمان هتل واقع شده است.

هتل های نزدیک به جاذبه های گردشگری کوش آداسی

یکی از جاذبه های گردشگری که کوش آداسی شهر تاریخی “اِفِسوس” است که چند کیلومتر با شهر فاصله دارد. هتلی نزدیک این مجموعه وجود ندارد و ما پیشنهاد می کنیم معیار دیگری برای انتخاب هتل در کوش آداسی در نظر بگیرید. البته اگر ساحل دریای اژه را نیز یکی از جاذبه های کوش آداسی در نظر بگیریم اغلب هتل ها از این رو که ساحل اختصاصی دارند، دارای این جاذبه نیز هستند.

هتل های نزدیک به مراکز خرید کوش آداسی

“سوکه” در چند کیلومتری مرکز شهر کوش آداسی واقع شده است که فروشگاه های دفکتو، ال سی وایکیکی، کوتون، زارا، فرِش کمپانی و چند زنجیرۀ دیگر را می توانید در آن بیابید. اما نزدیک این مرکز خرید که همواره تخفیفات خوبی در آن به چشم می خورد، هتلی وجود ندارد. باز پیشنهاد می کنیم که معیار انتخاب هتل را بر اساس دوری و نزدیگی به مراکز خرید در نظر نگیرید.

The hottest deals and discounts in your inbox!

Subscribe to our Newsletter