SUPERIOR ROOM

اتاق های سوپریور، با طراحی زیبا و ظریف، چشم انداز منظره ی شهر زیبای استانبول را برای مهمانان به نمایش می گذارند. اتاق هایی با اندازه 28-30 متر مربع که شامل یک تختخواب دو نفره و یا دو تختخواب یک نفره می باشند. البته 3 اتاق سوپریور برای مهمانان ناتوان و کم توان حرکتی در نظر گرفته شده است.

اینترنت وایفای

تلویزیون

حمام

دارای دوش، سشوار، دمپایی، حوله

DELUXE ROOM

اتاق ها با 38 متر مربع مساحت، مجهز به امکانات زیادی می باشند. از جمله تختخواب کینک سایز، صندلی راحتی، اتاق لباس و…

اینترنت وایفای

تلویزیون

حمام

دارای دوش، سشوار، دمپایی، حوله

CONNECTING FAMILY ROOM

اتاق های CONNECTING FAMILY ROOM شامل دو اتاق در کنار هم می باشند که با یک در به هم مرتبط هستند و برای مسافرانی مناسب است که به فضای بیشتری نیاز دارند. با 65 مترمربع مساحت دارای یک تخت دو نفره و دو تخت یک نفره می باشند که در کل اقامت راحت و دل نشینی در طول سفر دراختیار مهمانان قرار می دهد.

اینترنت وایفای

تلویزیون

حمام

دارای دوش، سشوار، دمپایی، حوله

SUITE

سوئیت های هتل تایتانیک داون تاون با طراحی لوکس امکانات بیشتری را به مهمانان ارائه می دهد که شامل دو اتاق خواب و یک اتاق نشیمن با کف پارکت، میز کار، میز ناهار خوری می باشد.

اینترنت وایفای

تلویزیون

حمام

دارای دوش، سشوار، دمپایی، حوله

هتل 5* تایتانیک داون تاون

رستوران و کافه

در رستوران های هتل تایتانیک داون تاون طعم های لذیذ و بی نظیری را تجربه خواهید کرد. غذاها با سالم ترین و تازه ترین مواد اولیه، توسط اساتید آشپزی طبخ می شود. رستوران های شیک محیط دلپذیری را برای مهمانان فراهم می آورد تا از انواع غذاهای ترکی و بین المللی لذت ببرید.

تایتانیک داون تاون

خدمات منحصر به فرد

مرکز تناسب اندام و اسپای هتل، جاییست که می توانید به آرامش جسمی و ذهنی برسید و پس از یک روز شلوغ دوباره انرژی مثبت را به بدن خود برگردانید. در باشگاه BeFine می توانید از جدیدترین متدهای ورزشی زیر نظر بهترین مربی ها بهره ببرید. در سالن اسپای 2000 متری این هتل انواع خدمات از جمله سونا، اتاق بخار، حمام ترکی، انواع ماساژ که توسط پرسنل حرفه ای از شرق دور انجام می شود. سالن ایروبیک، پیلاتس، میز پینگ پنگ نیز دیگر امکانات باشگاه BeFine می باشد.