درباره اسپانیا

کشور اسپانیا در شبه جزیره ی ایبری در جنوب غربی اروپا قرار دارد.اسپانیا یک کشور توسعه یافته میباشد.اسپانیا پنجاه و دومین کشور بزرگ جهان است.اسپانیا کشوری کوهستانی میباشد که رشته کوه های بلند در آن پوشیده شده است.کوه های پیرنه در شمال شرقی اسپانیا مرز طبیعی این کشور با فرانسه و سایر کشورهای اروپایی است .چندین رودخانه بزرگ در اسپانیا وجود دارد از جمله رودخانه های تاقوس، ایبرو، دورو، گوادیانا و گوادالکیویر.

آب و هوای اسپانیا

شمال اسپانیا دارای آب و هوای معتدل بوده و بخش های مرکزی ،جنوبی و شرقی دارای آب و هوای مدیترانه ای است. اسپانیا سالانه میلیون ها گردشگر را از نقاط مختلف دنیا با تور اروپا یا تور اسپانیا به سمت اسپانیا جذب میکند. یکی از عوامل جذب گردشگر در این کشور ،آب و هوای اسپانیا ست. پر باران ترین بخش کشور در شمال و شمال غربی است.

سفری لذت بخش به اسپانیا

در بین تورهای اروپا میتوان گفت تور اسپانیا جزو بهترین تورهای اروپا می باشد به دلیل قیمت مناسب برای تور اسپانیا، نسبت به قیمت پکیج های دیگر و نیز گشت های هیجان انگیز و داشتن پکیج اقتصادی و، ویزای شینگن تور اسپانیا بهترین انتخاب برای سفر به اروپا می باشد.

 

تور اسپانیا با 90 پرواز

آژانس هواپیمایی 90 پرواز ارائه دهنده ی تورهای لوکس اروپایی در تابستان 98 برای شما مسافران گرامی می باشد. تور های اروپایی مانند تور اسپانیا، تور ایتالیا، تور فرانسه و نیز تور ترکیبی اسپانیا + ایتالیا + فرانسه می باشد. 90 پرواز تور اسپانیا تابستان 98 و تور ترکیبی اسپانیا + ایتالیا+ فرانسه را با ایرلاین ماهان ایر با پکیجی کامل در سایت خود قرار داده است تا مسافران با انتخاب تور ایتالیا، تور فرانسه سفری به یادماندنی برای خود رقم بزنند.

سبک سفر کنید!

اگر در تور ترکیبی اسپانیای خود به صورت هوایی از شهری به شهر دیگر می روید، در نظر داشته باشید که پروازهای اغلب ایرلاین های اروپایی به صورت پیش فرض فاقد بار هستند و برای داشتن بار و کترینگ باید هزینۀ جداگانه پرداخت کنید. از این رو پیشنهاد می کنیم که اگر خریدی دارید برای روز آخر بگذارید. البته این قابلیت نیز موجود است که با یک قیمت بیشتر بلیت همان ایرلاین را همراه با بار و کترینگ تهیه کنید (که بار آن معمولاً بین 15 الی 20 کیلوگرم است). اگر هم به صورت اتوبوسی از شهری به شهر دیگر می روید می توانید تنها یک چمدان/ساک با خود همراه ببرید (و نهایتاً یک کوله پشتی)؛ وگرنه ممکن است اجازۀ ورود بار اضافی را به شما ندهند.

 

سواحل شهر بارسلون

مگر می شود شما تور بارسلونا بخرید، اما از رفتن به سواحل این شهر صرفنظر کنید؟! به سخن دیگر، تور بارسلونا بدون رفتن به سواحل، مانند این است که ساندویچ بدون نوشابه سفارش بدهید! همانطور که می دانید بارسلونا شهری است در بخش شمال شرقی کشور اسپانیا …

مراکز خرید در شهر بارسلون

این که با توجه به افزایش نرخ ارز در یک سال گذشته نمی توان به کشورهای اروپایی به مقصدی برای خرید کالا نگاه کرد، اما شاید برای مسافران تور بارسلونا جالب توجه باشد که بدانند از چه مراکز خریدی می توانند خرید کنند…

تور اسپانیا با 90 پرواز

موزه ی پیکاسو در بارسلونای اسپانیا

موزه ی پیکاسو در شهر بارسلون، شامل گسترده ترین مجموعه کارهای پابلو پیکاسو نقاش معروف قرن 20 میلادی است…

کباب آتشفشانی در رستوران ال دیابلو اسپانیا

رستورانی عجیب که در کشور اسپانیا وجود دارد که غذاهای خود را در دهانه آتش فشان فعال …

تور اسپانیا با 90 پرواز

خانه سحر آمیز کاساباتلو در اسپانیا

کاسا باتلو (Casa Batlló) خانه ای جادویی و سحر امیز در بارسلونا اسپانیا است…

موزه زیر آب در اسپانیا

کشور اسپانیا یکی از توریست خیز ترین کشورهای قاره ی اروپا است.شما مسافران عزیز میتوانید…

تور اسپانیا با 90 پرواز

کلیسای ساگرادا فامیلیا شهر بارسلون اسپانیا

کلیسای ساگرادا فامیلیا یکی از بزرگترین کلیساهای دوران کاتولیک قرون وسطی در بارسلونا …

پارک گوئل در شهر بارسلون اسپانیا

پارک کوئل در تپه ال کارمل در منطقه گراسیا شهر بارسلون اسپانیا قرار دارد…

تور اسپانیا با 90 پرواز